Державний професійно-технічний навчальний заклад «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну»

Державний професійно-технічний навчальний заклад

«Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну»

EN UK

Тематичні заходи до Дня захисника України

До Дня захисника України та Покрови цьогоріч для учнів були проведені тематичні заходи: лекція “День захисника України”; круглий стіл в гуртожитку на тему “Виховання національної свідомості та патріотизму”; тематична виставка в бібліотеці Центру.

Участь у конкурсі-огляді гуртожитків ПТНЗ Рівненської області

12 жовтня традиційно в нашому Центрі відбувся щорічний огляд-конкурс на кращий учнівський гуртожиток серед ПТНЗ Рівненської області. Створені належні умови для проживання, забезпечення санітарно-гігієнічних умов з урахуванням епідеміологічної ситуації в регіоні у зв’язку з поширенням короновірусних хвороб (COVID-19).

Організація навчання з використанням дистанційних технологій

Метою дистанційного навчання є надання освітніх послуг шляхом застосування у навчанні сучасних інформаційно-комунікаційних технологій за певними освітніми або освітньо-кваліфікаційними рівнями відповідно до державних стандартів освіти. Головним завданням дистанційного навчання є рівний доступ до здобуття якісної освіти, розвиток творчих, інтелектуальних здібностей учня та його ІКТ-компетенцій за допомогою відкритого і вільного використання всіх освітніх ресурсів і програм, … Читати далі Організація навчання з використанням дистанційних технологій

Турнір з настільного тенісу присвячений 80-річчю ПТО України

01 жовтня 2020 на базі ВПУ №1 м. Рівне відбувся турнір з настільного тенісу присвячений 80-річчю ПТО України. Наші учениці Дячук Анна, група №22 та Журавель Галина, група №7 посіли ТРЕТЄ командне місце. Повар Ілля та Палєєв Владислав, учні групи №20 зайняли 5 місце.

Вітання до 80-річчя професійно-технічної освіти

Шановні керівники, викладачі, майстри виробничого навчання, працівники та учні професійно-технічних навчальних закладів прийміть щирі вітання з Днем працівника освіти та 80-річчям професійно-технічної освіти!

Участь в обласному конкурсі на кращу вітальну квіткову композицію

З нагоди святкування 80-річчя професійно-технічної освіти наші учні взяли участь в обласному конкурсі на кращу вітальну квіткову композицію серед закладів ПТО Рівненщини. Роботи були виконані у трьох номінаціях.