Державний професійно-технічний навчальний заклад «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну»

Державний професійно-технічний навчальний заклад

«Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну»

EN UK

Тиждень природничо-математичних дисциплін

Нещодавно в навчальному закладі пройшов тиждень природничо-математичних дисциплін. Метою проведення тижня було розширити знання учнів з природничих і математичних предметів, розвинути інтерес до вивчення даних дисциплін, виховувати любов до природи. Головними методичними завданнями було ознайомлення учнів з інформацією, що пов’язана з розвитком науково-технічного прогресу, надання важливих знань, необхідних для формування здорового способу життя, залучення учнів до творчої, активної діяльності, розвиток творчого підходу до навчання та виховання учнів, підвищення професійної майстерності та компетентності педагогів, створення атмосфери успіху, яка сприяє творчому розвитку особистості учня, обмін педагогічним досвідом.

Робота предметного тижня була спланована так, щоб заходи охоплювали усі сфери діяльності педагогів та учнів, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів.

 

Тиждень природничо-математичних наук закінчився, але продовжуватиметься праця викладачів, які пробуджують творчість і пізнання, підтримують інтерес та бажання вчитися.

БіологічнА грА «ХТО ЗВЕРХУ?

Найкраща акробатична піраміда

Фотозвіт конкурсу «Математичний капелюх»

Інтелектуальний батл (викладачі VS учні)

Урок з біології, для групи 4, на тему «Вітаміни»

Інтелектуальний марафон «Найрозумніший фізик»

Квест "Відкрий кімнату врятуй Шкіпера"

Урок-гра «Найрозумніший хімік»

Залишити коментар