Державний професійно-технічний навчальний заклад «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну»

Державний професійно-технічний навчальний заклад

«Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну»

EN UK

Методичні комісії

Голова методкомісії: 

 Старцева Тетяна Опанасівна – викладач історії, спеціаліст вищої  категорії, має педагогічне звання «викладач-методист».

Працює над методичною темою: “Використання інтерактивних технологій в умовах групового навчання на уроках суспільних предметів”.

Члени методкомісії:

Безушко Ірина Володимирівна – викладач української мови та літератури; спеціаліст вищої категорії, має педагогічне звання «старший викладач».

Працює над методичною темою: “Використання хмарних технологій на уроках української мови”.

Вороницька Валентина Кирилівна  – викладач зарубіжної літератури; спеціаліст вищої категорії, має педагогічне звання «старший викладач».

Працює над методичною темою: “Формування громадянської та культорологічної компетентності на уроках зарубіжної літератури”.

Качанівський Семен Васильович – викладач української мови та літератури; спеціаліст вищої категорії.

Працює над методичною темою: “Віддзеркалення принципів гуманізму на уроках української мови та літератури”.

Кубишкіна Стелла Семенівна – викладач англійської мови; спеціаліст вищої категорії, має педагогічне звання «старший викладач». 

Працює над методичною темою: “Використання краєзнавчого матеріалу на уроках англійської мови”.

Кузьмич Андрій Вікторович – викладач історії та географії, спеціаліст першої  категорії.

Працює над методичною темою: “Розвиток комунікативних навичок і вмінь на уроках історії КМЗ уроків правознавства”.

Михальчук Галина Євгенівна – викладач української мови та літератури; спеціаліст вищої категорії, має педагогічне звання «старший викладач».

Працює над методичною темою: “Застосування інтерактивних методів і прийомів на уроках української мови і літератури”.

Назарук Михайло Йосипович – викладач української мови та літератури; спеціаліст вищої категорії.

Працює над методичною темою: “Інноваційні технології на уроках української мови та літератури”.

Стельмах Тетяна Володимирівна  – викладач німецької мови; спеціаліст тпершої категорії. 

Працює над методичною темою: “Розвиток комунікабельних вмінь на уроках німецької мови”.

Сосовська Лариса Тарасівна  – викладач суспільних предметів, спеціаліст вищої  категорії, має педагогічне звання «викладач-методист».

Працює над методичною темою: “Формування громадянської та правової компетенції на уроках правознавства”.

Дубарець-Ковальчук  Наталія Нуцівна – викладач історії, спеціаліст.

Працює над методичною темою: “_”

Голова методкомісії:

 Худолєєва Світлана Федорівна – викладач фізики, спеціаліст вищої  категорії, має педагогічне звання «викладач-методист».

Працює над методичною темою: Формування природничо-наукової компетентності учнів Центру  у процесі викладання предметів природничо-математичного циклу

Члени методкомісії:

Агацінський Ярослав Миколайович – керівник фізичного виховання, спеціаліст вищої категорії, має педагогічне звання «старший викладач». 

Працює над методичною темою: 

Брончук Юлія Володимирівна – викладач математики, спеціаліст першої категорії.

Працює над методичною темою: “Розвиток математичної компетентності  в умовах формування конкурентноспроможного учня”.

Васильчук Валентина Костянтинівна – викладач біології та хімії, ; спеціаліст вищої категорії, має педагогічне звання «старший викладач».

 Працює над методичною темою: 

Грогуль Ігор Іванович – викладач фізики та електротехніки, спеціаліст першої категорії.

Працює над методичною темою: 

Данилець Альона Миколаївна – викладач біології, спеціаліст другої категорії.

Працює над методичною темою: 

Каштан Наталія Броніславівна – викладач математики, спеціаліст першої  категорії. 

Працює над методичною темою: “Формування ключових компетентностей на уроках математики”.

Леонтюк Юрій Костянтинович  – викладач фізичної культури, спеціаліст другої категорії. 

Працює над методичною темою: «

Очеретна Олена Степанівна – викладач фізичної культури, спеціаліст вищої категорії, має педагогічне звання «старший викладач». 

Працює над методичною темою: 

Харчук Ганна Аркадіївна – викладач математики, спеціаліст вищої категорії.

Працює над методичною темою: 

Голова методкомісії :

Янковська Інна Петрівна – викладач спецпредметів професії «вишивальник», спеціаліст вищої категорії, має педагогічне звання “викладач-методист”.

Працює над методичною темою:  “Групова діяльність на уроках теоретичного навчання, як засіб формування комунікативних компетентностей учнів”.

Члени методкомісії :

Кацубо Наталія Феофанівна – викладач спецпредметів швейної справи, спеціаліст вищої категорії, має педагогічне звання “викладач-методист”.

 Працює над методичною темою: “Актуалізація пізнавальної діяльності учнів на уроках предмета “Основи конструювання одягу””.

Руденька Тетяна Миколаївна – викладач спецпредметів швейної справи, спеціаліст вищої категорії, має педагогічне звання “викладач-методист”. 

Працює над методичною темою: “Формування професійних здібностей учнів, як майбутніх фахівців сфери швейного профілю”.

Рожко Катерина Одесіївна – викладач спецпредметів швейної справи, спеціаліст вищої категорії, має педагогічне звання “старший викладач”.

 Працює над методичною темою: “Розвиток інформаційної компетентності учнів на уроках з предмета “Конструювання одягу” з використанням інтерактивних технологій навчання”.

Сілецька Оксана Володимирівна – викладач спецпредметів швейної справи, спеціаліст вищої категорії, має педагогічне звання “старший викладач”. 

Працює над методичною темою: “Актуалізація пізнавальної діяльності  учнів на уроках з предмета “Матеріалознавство”, як умова компетентнісного підходу до навчання”.

Хилюк Наталія Василівна – викладач спецпредметів швейної справи, спеціаліст вищої категорії. 

Працює над методичною темою: “Компетентність працівника, як поєднання професійних умінь певної галузі, його технологічні знання і майстерність педагогічної діяльності”.

Аніщенко Валентина Іванівна – майстер виробничого навчання з професії «кравець-закрійник», має педагогічне звання «майстер в/н першої категорії».

 Працює над методичною темою: “Створення та використання інформаційно-комунікаційних технологій на уроках виробничого навчання для підготовки кваліфікованих робітниківшвейної галузі”.

Бондарчук Галина Георгіївна  – майстер виробничого навчання з професії «кравець-закрійник», має педагогічне звання «майстер в/н першої категорії». 

Працює над методичною темою: “Ключові освітні компетенції”.

Варга Ольга Прохорівна – майстер виробничого навчання з професії «вишивальник», має педагогічне звання «майстер в/н першої категорії». 

Працює над методичною темою: “Мотивація, як необхідна умова формування компетентностей учнів з професії “Вишивальник””.

Гончар Марія Йосипівна – майстер виробничого навчання з професії «кравець-закрійник».  

Працює над методичною темою: “Використання програмних засобів навчання для підготовки кваліфікованих робітників швейної галузі”.

Григорчук Людмила Володимирівна – майстер виробничого навчання з професії «кравець-закрійник», має педагогічне звання «майстер в/н першої категорії». 

Працює над методичною темою: “Програмні засоби виробничого навчання для підготовки кваліфікованих робітників швейної галузі”.

Гусевик Алла Василівна– майстер виробничого навчання з професії «кравець-закрійник», має педагогічне звання «майстер в/н першої категорії».

 Працює над методичною темою: “Застосування проблемних ситуацій на уроках виробничого навчання, як засіб формування  професійної компетентності учнів з професії “Кравець; закрійник””.

Еліява Жанна Антонівна – майстер виробничого навчання з професії «вишивальник», має педагогічне звання «майстер в/н другої категорії».

 Працює над методичною темою: “Індивідуалізація навчання і виховання учнів професії “Вишивальник””.

Колосюк Любов Миколаївна – майстер виробничого навчання з професії «вишивальник», має педагогічне звання «майстер в/н першої категорії». 

Працює над методичною темою: “Розвиток професійних та загальних компетентностей учнів на уроках виробничого навчання з професій “Кравець”, “Вишивальник” з урахуванням особливостей дуальної форми навчання”.

Концемал-Товста Галина Євгенівна – майстер виробничого навчання з професії «кравець-закрійник», має педагогічне звання «майстер в/н першої категорії». 

Працює над методичною темою: “Створення та використання відеоуроків і презентацій на уроках виробничого навчання для підготовки кваліфікованих робітників професії “Кравець; закрійник””.

Кравчук Оксана Василівна – майстер виробничого навчання з професії «кравець». 

Працює над методичною темою: “Самостійна  і творча робота учнів при формуванні компетентностей самоосвіти та саморозвитку на уроках виробничого навчання з професії “Кравець””.

Кушнір Наталія Олексіївна – майстер виробничого навчання з професії «кравець-закрійник». 

Працює над методичною темою: “Вивчення та розробка матеріально-технічного забезпечення уроків виробничого навчання  для підготовки кваліфікованих робітників з професії “Кравець””.

Лазарєва Світлана Миколаївна – майстер виробничого навчання з професії «кравець-закрійник», має педагогічне звання «майстер в/н другої категорії».

 Працює над методичною темою: “Використання інтерактивних методів навчання в процесі професійної підготовки кваліфікованих робітників швейної галузі”.

Новак Марія Ярославівна – майстер виробничого навчання з професії «кравець-закрійник», має педагогічне звання «майстер в/н першої категорії». 

Працює над методичною темою: “Формування професійних компетентностей учнів на уроках теоретичного та виробничого навчання з професії “Кравець; закрійник””.

Савицька Юлія Михайлівна  – майстер виробничого навчання з професії «кравець-закрійник», має педагогічне звання «майстер в/н першої категорії».

 Працює над методичною темою: “Використання інноваційних технологій виробництва для стимулювання професійного зростання учнів  з професії “Кравець; закрійник””.

Семенова Жанна Василівна – майстер виробничого навчання з професії «кравець», має педагогічне звання «майстер в/н першої категорії».

 Працює над методичною темою: “Роль компетенцій у професійному розвитку майбутніх робітників швейної галузі”.

Стасюк Руслана Анатоліївна – майстер виробничого навчання з професії «кравець», має педагогічне звання «майстер в/н першої категорії». 

Працює над методичною темою: “Створення та використання електронних засобів навчання на уроках теоретичного  та виробничого навчання для підготовки кваліфікованих робітників швейної галузі”.

Таргоній Євгенія Петрівна – майстер виробничого навчання з професії «кравець-закрійник», має педагогічне звання «майстер в/н першої категорії». 

Працює над методичною темою: “Формування відповідальності та дисциплінованості на уроках виробничого навчання під час підготовки  кваліфікованих робітників швейної галузі”.

Тушич Катерина Василівна – майстер виробничого навчання з професії «кравець-закрійник». 

Працює над методичною темою: “Формування комунікативної комунікативності майбутніх робітників з професії “Кравець; вишивальник””

Голова методкомісії:

Ольшанська Ніна Володимирівна –  викладач інформатики; спеціаліст  вищої категорії; має педагогічне звання «старший викладач».  

Працює над методичною темою: “Використання компетентнісного підходу у викладанні інформаційно-комп’ютерних технологій”

 

Члени методкомісії:

Тищенко Василь Анатолійович – викладач спецпредметів професії «оператор з обробки інформації та програмного забезпечення»; спеціаліст вищої категорії. 

Працює над методичною темою: “Використання компетентнісного підходу у викладанні спецдисциплін”.

 

Харук Олександр Олександрович – викладач інформатики; спеціаліст другої категорії.  

Працює над методичною темою: “ІКТ, компетентнісний підхід в освітньому процесі”.

 

Каштан Наталія Броніславівна – майстер виробничого навчання з професії «оператор з обробки інформації та програмного забезпечення».

Працює над методичною темою: “Формування професійної компетентності учнів професії “Оператор з обробки інформації та програмного забезпечення””.

 

Мокрик Ірина Віталіївна – майстер виробничого навчання з професії «оператор з обробки інформації та програмного забезпечення». 

Працює над методичною темою: “Формування ІКТ – компетентності на уроках інформаційних технологій  та виробничого навчання”.

Голова методкомісії:

Шевчук Оксана Олександрівна – викладач перукарської справи; спеціаліст вищої категорії; має педагогічне звання «старший викладач».  

Працює над методичною темою: “Впровадження інноваційних технологій на уроках теоретичного навчання при вивченні теми “Зсоби по догляду за волоссям””

Члени методкомісії:

Семенюк Катерина Іванівна – майстер виробничого навчання з професії «флорист», має педагогічне звання «майстер в/н першої категорії». 

Працює над методичною темою: “Впровадження інноваційних технологій  на уроках теоретичного навчання при вивченні теми “Малі флористичні форми””.

Букало Анжела Анатоліївна – майстер виробничого навчання з професії «флорист». 

Працює над методичною темою: “Впровадження інноваційних технологій на уроках виробничого навчання при вивченні теми “Гармонійне озеленення інтер’єрів””.

Гаврисюк Олена Богданівна – майстер виробничого навчання з професії «перукар (перукар-модельєр)»; має педагогічне звання «майстер в/н першої категорії». 

Працює над методичною темою: “”

Кирилюк Дмитро Анатолійович – майстер виробничого навчання з професії «перукар (перукар-модельєр)»; має педагогічне звання «майстер в/н другої категорії». 

Працює над методичною темою: “Застосування інноваційних технологій на уроках виробничого навчання при вивченні теми “Колорування волосся””

Тетерко Світлана Адамівна – майстер виробничого навчання з професії «перукар (перукар-модельєр)». 

Працює над методичною темою: “Розробка власного КМЗ на уроки виробничого навчання”

Щевич Ірина Петрівна –  майстер виробничого навчання з професії «перукар (перукар-модельєр)». 

Працює над методичною темою: “Розробка власного КМЗ на уроки виробничого навчання

Щевич Юлія Іванівна – майстер виробничого навчання з професії «флорист». 

Працює над методичною темою: “Впровадження інноваційних технологій на уроках виробничого навчання при вивченні теми “Флористичні корзини””.

Голова методкомісії:

Вороницька Валентина Кирилівна  – викладач зарубіжної літератури; спеціаліст вищої категорії, має педагогічне звання «старший викладач».

Працює над методичною темою: “Формування  культорологічних компетентностей на уроках зарубіжної літератури та в позаурочний час”.

Члени методкомісії:

Руденька Тетяна Миколаївна – викладач спецдисциплін швейних професій, класний керівник

Працює над проблемною темою: “Відродження народних традицій на уроках спецтехнології та в позаурочний час.”

Варга Ольга Прохорівна – майстер виробничого навчання професії “Вишивальник”, класний керівник

Працює над проблемною темою: “Виховання любові до народних промислів”.

Каштан Наталія Бронеславівна – викладач спецдисциплін, класний керівник

Працює над проблемною темою: “Виховання толерантного ставлення до оточуючих”.

Рожко Катерина Євдесіївна – викладач спецпредметів професій “Кравець”, “Закрійник”, класний керівник

Працює над проблемною темою: “Виховання внутрішьої культури людини”

Васильчук Валентина Костянтинівна – викладач біології і хімії, класний керівник

Працює над проблемною темою: “Екологічне виховання майбітніх висококваліфікованих робітників”

Мокрик Ірина Віталівна – майстер виробничого навчання, класний керівник

Працює над проблемною темою: “Профорієнтаційна робота як засіб виховання любові до обраної професії”.

Тищенко Василь Анатолійович – викладач спецдисциплін, класний керівник

Працює над проблемною темою: “Виховання зовнішніх форм поведінки людини”.

Сілецька Оксана Володимирівна – викладач спецдисциплін швейних професій, класний керівник

Працює над проблемною темою: “Виховання відповідальності зам доручену справу”.

Данилець Альона Миколаївна – викладач біології, класний керівник

Працює над проблемною темою: “Виховання здорового способу життя”.

Шевчук Оксана Олександрівна – викладач спецдисциплін, класний керівник

Працює над проблемною темою: “Формування суспільно ціннісних якостей учнів на основі засвоєння соціокультурних досягнень вітчизняної та світової культури”.

Семенюк Катерина Іванівна – викладач спецдисциплін, класний керівник

Працює над проблемною темою: “Виховання гармонії та почуття прекрасного”.

Качанівський Семен Васильович – викладач української мови і літератури, класний керівник

Працює над проблемною темою: “Використання здобутних знань української літератури  у повсякденні”.

Гусевик Алла Василівна – майстер виробничого навчання, класний керівник

Працює над проблемною темою: “Виховання учнів на трудових традиціях українського народу”.

Алексина Тетяна Петрівна – вихователь, спеціаліст першої категорії.

Працює над методичною темою: “Виховання особистості на засадах духовної спадщини українського народу”.

Грогуль Оксана Євгенівна – вихователь, спеціаліст.

 Працює над методичною темою: “Виховання  особистості на засадах народних звичаїв і традицій”.

Коваль Ольга Олександрівна – вихователь, спеціаліст. 

Працює над методичною темою: “Виховання національної свідомості та патріотизму”.

Мудра Ірина Миколаївна – вихователь, спеціаліст другої категорії. 

Працює над методичною темою: “Виховання національної свідомості та патріотизму”.

Опанасець Світлана Віталіївна  – вихователь, спеціаліст другої категорії. 

Працює над методичною темою: “Виховання майбутніх мам, дружин, господинь”.

 Семенова Віра Валентинівна – – вихователь, спеціаліст другої категорії. 

Працює над методичною темою: “Виховання майбутніх господинь, дружин, матусь”.

Якобчук Світлана Ярославівна – вихователь, спеціаліст вищої  категорії. 

Працює над методичною темою: “Патріотичне виховання особистості на основі історії українського народу”.