Державний професійно-технічний навчальний заклад «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну»

Державний професійно-технічний навчальний заклад

«Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну»

EN UK

Гордість центру

2020-2021

Лукашевич Аліна (група №21),

Пятчанін Анастасія (21 група),

Лущевський Максим (20 група),

Новак Олег (20 група),

показали відмінні результати у Міжнародному конкурсі з інформатики БЕБРАС 2020.

 

 

 

Розвод Ірина

перемогла у XIII Всеукраїнській творчій олімпіаді «Дизайнер XXI століття» та отримала нагороди в номінаціях «Випускна сукня» (1 місце) та «Кімната моєї мрії» (3 місце).

Травень, 2021.

Карина Шишак

ІІ місце  в ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед здобувачів професійно-технічної освіти за професією перукар (перукар-модельєр), який відбувся 01 квітня 2021 року

Гейдарова Чинара зайняла ІІ місце в обласному конкурсі іноземної пісні «На крилах пісень до Європи», номінація «Виконавець пісні» та

 

Філінська Вікторія зайняла ІІІ місце в обласному конкурсі іноземної пісні «На крилах пісень до Європи», номінація «Оповідач»

2019

 

 

 

Осипчук Людмила

Учениця групи №2 перемогла у  відбірковому етапі Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності “WorldSkills Ukraine 2019” за компетенцією “Технології моди”.

Ольга Паламарчук стала чемпіонкою України з армспорту на праву та ліву руку, виборовши 1 місце у своїй ваговій категорії. 

Ірина Федюра – 2 місце на праву та ліву руку. 

Марія Ніколайчук – 3 місце на ліву руку.

 

 

 

Чинара Гейдарова

Учениця групи №21 отрималал перемогу у обласному огляд-конкурсі «Живи, Кобзаре, в пам’яті людській»

 

 

 

Ковальчук Владислав Миколайович

Учень групи № 19, у Міжнародному конкурсі з інформатики “Бебрас” показав відмінний результ, і став одним із переможців конкурсу.

 

 

 

Федорова Дарія

Учениця групи №20, вибороле 4 місце (увійшла в топ 10) у  Всеукраїнському конкурсі «ITalent», в номінації «цифрове фото».

В конкурсі молодих дизайнерів “1 Look” в рамках Fashion time XIX сезону весна-літо 2019 взяли участь 5 учнів: Аліна Блищик, група №11, з образом “Кольорові смуги життя”, Роксолана Гришко, група №11, образ “Впевнена дівчина”, Зоряна Коваленко, група №4, образ “Жар птиця”, Дарія Галапюк, група №14, образ “Зоряна ніч”, Тетяна Андрійчук, група №15, образ “Change”. Образи виконувались під керівництвом майстрів виробничого навчання Кравчук О.В., Таргоній Є.П., Аніщенко В.І., Семенова Ж.В., Тушич К.В.

Учениця групи №4 Коваленко Зоряна під керівництвом майстра в/н Аніщенко В.І. представила колекцію одягу “Геометрія безпеки” на 4-ий Всеукраїнський конкурс “Прорив легкої промисловості України”

2018

Лащук Марія (група №3) виборола Перше призове місце ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності серед учнів закладів професійно-технічної освіти за професією «Кравець».

Учениця Стрижеус Катерина стала переможцем та нагороджена бронзовою медаллю Всеукраїнського конкурсу World Skills Ukraine 2018.

2016

Учениця  Центру Рачкелюк Світлана,  під керівництвом майстра в/н Грирорчук Людмили Володимирівни та викладача Сілецької Оксани Володимирівни, виборола почесне І місце у  ІІ етапі Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності з професії «Кравець».

2015

Учениці групи №14 (перукар (перукар-модельєр)) Колесніченко Ольга та Ясінська Дарина (майстер Шевчук Оксана Олександрівна) у Відбірковому Чемпіонаті України “Кубок Лева” вибороли ІІІ місце у номінації «Весільна зачіска» в рамках Фестивалю індустрії краси “Дзеркало моди”  Відбірковий Чемпіонат України “Кубок Лева”.

Ніколайчук Вікторія посіла ІІІ призове місце у півфіналі Всеукраїнського конкурсу «Снігова королева 2015» серед студентів навчальних закладів із перукарського мистецтва. 

Ясінська Дарина виборола І місце у номінації «Весільна зачіска» серед юніорів у Відбірковому турі Чемпіонату з перукарського мистецтва, нігтьової естетики та макіяжу «Бурштинові зорі».