(0362)65-13-79

rcptosd5@ukr.net

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну»

Державний професійно-технічний навчальний заклад

«Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну»

EN UK

Методичний тижневик

Планер подій

День перший

      #Методичний_тиждень_2023  розпочався дуже насичено та продуктивно.
      Для педагогічного колективу було проведено  майстер-клас по виготовленню торбинки для подарунків від майстра виробничого навчання Лазарєвої Світлани Миколаївна.
     Кожен з учасників тренінгу зміг самотужки виготовити ось таку милу торбинку-зайчика на подарунок близьким чи особисто для себе.

       Також в  рамках методичного тижневика, Василь Тищенко провів для викладачів та майстрів Центру тренінг: “Особливості роботи в Google Classroom, його налаштування, використання різних типів навчальних завдань та організації навчання в режимі офлайн і онлайн”. Учасники заходу вдосконалювали свої знання та вміння в користуванні сервісом Classroom з комп’ютера та ноутбука, для подальшого продуктивного проведення онлайн-уроків.
       Для тих, хто організовує дистанційне навчання зі смартфона, буде проведено додатковий тренінг у вівторок на 10 годину, місце зустрічі кабінет №15.

День другий

Майстер-клас по виготовленню браслетів виживання (для воїнів ЗСУ) 💙💛  провела  викладач Рожко Катерина Одесіївна
Наближаємо перемогу разом🇺🇦

    Продовжуємо підвищувати цифрову компетентність під час #методичний_тиждень_2023
  Наталія Броніславівна Каштан провела тренінг «Цифрові інструменти сучасного педагога для організації навчання онлайн».

      В рамках методичного тижневика, Сілецька Оксана Володимирівна, провела майстер-клас👨‍🎓 “Визначення волокнистого вмісту тканин”👩‍🏫
   Презентація напрацьованого професійного досвіду та взаємообміну в ході проведення майстер-класу допомогло учасникам освіжити знання з теми “Визначення волокнистого вмісту тканин”, 💃 зрозуміти вплив окремих технологічних процесів на формування структури асортименту текстильних виробів та їх основних споживчих властивостей. 👗
 

День третій

      Що може бути кращим за сувенір зроблений своїми руками для захисників України чи навіть для себе, знайомих. Такий сувенір – це найкраща мотивація та підтримка, особливо для наших воїнів, адже речі, створені своїми руками, несуть сильну енергетику. 
      На майстер- класі  «Виготовлення патріотичного сувеніру» , майстер виробничого навчання Шевчук Тетяна Анатоліївна запропонувала виготовити патріотичне сердечко, яке можна подарувати нашим захисникам та захисницям, а можна  використовувати його як прикрасу на урочисті події, як декор для сумочки чи в інтер’єрі. 💙💛   

Залишити коментар

Facebook
Instagram
Telegram