“Українська хустка у своїй еволюції пройшла етапи розвитку. Починалося все з намітки – рушникоподібний головний убір, обов’язковий для носіння заміжньою жінкою”.
7 грудня відзначається Всесвітній день української хустки — зовсім молоде свято, яке потрібно підтримувати та поширювати. Адже воно про збереження українських звичаїв та традицій.
Святкують день хустки різними способами — носять їх, роблять флешмоби у соціальних мережах, поширюють фото/відео, відвідують тематичні фотосесії. Також у цей день проводять майстер-класи з правильного зав’язування та носіння української хустки.
У цей день вихователь гуртожитку Світлана Якобчук провела виховний захід присвячуний Дню української хустки.
А хустка в нас завжди, була в пошані,
У літню спеку
, й люті холоди.
Їх гарно так замотували пані,
Щоб щедро людям дарувала,
Свій прихисток від сонця та біди…
Вихованці разом з вихователем влаштували тематичну фотосесію, подякувала за рік, що минає, та привітали одне одного з прийдешніми святами.
Також, Світлана Якобчук пригощала смаколиками та “хорошим” дівчаткам роздавала різочки. У підсумку вечір минув швидко, грайливо, з щирими посмішками та без образ.