(0362)65-13-79

rcptosd5@ukr.net

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну»

Державний професійно-технічний навчальний заклад

«Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну»

EN UK

28 липня – День Української Державності

Сьогодні, 28 липня, Україна вперше відзначає День Української Державності.
 
     “Попри шостий місяць повномасштабної війни та восьмий рік війни на Донбасі, адже “українців не зламати”, заявив президент України Володимир Зеленський під час вечірнього звернення 24 липня.
     “День Української Державності буде утверджувати зв’язок українців, які живуть тепер, з багатьма поколіннями нашого народу”, — зазначив Зеленський.
     “Українці ніколи не віддадуть своєї незалежності. І не зламаються зсередини, як це бувало не раз. Не цього разу”, — додав президент.
 
     Як передає Укрінформ, запровадити нове державне свято, яке відзначатиметься у день хрещення Київської Русі-України 28 липня, запропонував торік Президент Володимир Зеленський під час урочистостей з нагоди Дня Незалежності України. Тоді ж Глава Держави підписав відповідний указ.
 
    Своєю чергою Верховна Рада України 31 травня 2022 року ухвалила закон, який встановлює День Державності України 28 липня святковим днем.
 
     Це свято звертає увагу на те, що Українській державності не 30, а понад 1000 років, а в основу концепції Дня Державності України закладено ідею утвердження зв’язку українців крізь віки та покоління.
 
З Днем Державності, українці!
 
     Долучаємося до флешмобу :
«Спадкоємці вільної Держави. Все буде ПТО. Все буде Україна!»
 
💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛💙💛

Залишити коментар