(0362)65-13-79

rcptosd5@ukr.net

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну»

Державний професійно-технічний навчальний заклад

«Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну»

EN UK

Події

Участь у Всеукраїнському онлайн-марафоні

Ділимося, поширюємо – і напрацьовуємо новий досвід
26 жовтня 2023 року викладач фізики та спецпредметів Ігор Іванович Грогуль взяв участь у Всеукраїнському онлайн-марафоні «Кращі практики формування енергоефективних та екологічних компетентностей у здобувачів освіти ЗП(ПТ)О».
Онлайн-марафон проводиться у рамках Європейського року умінь та навичок✍️
Виступив з доповіддю “ПРОЕКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ ТА ЇЇ РЕАЛІЗАЦІЯ ЯК ЕЛЕМЕНТА STEM-ОСВІТИ НА УРОКАХ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ”🧑‍💻💥.
P.S. По підсумках форуму буде виданий вісник

STEM-освіта на уроках математики

Учні презентували свої проєкти у яких поєднали такі поняття як наука, технологія, інженерія, трудове мистецтво та математика для обчислення даних. Показали розвиток творчого мислення, розуміння важливостей дизайну та продуктивну командну роботу.🏣🏠

Реалізація ідей STEM-освіти на уроках природничо-математичних дисциплін

МАЙСТЕР-КЛАС "ВИГОТОВЛЕНЯ ЕКО-ТОРБИНКИ"

Ми застосували STEM-технологію, поєднали виробниче навчання для професії “Кравець” з геометрією, екологією та інформаційними технологіями.
Мета: підвищити рівень екологічної свідомості учнів, покращити екологічний стан довкілля, а також – залучення учнів до практичної діяльності щодо вирішення проблем навколишнього середовища🌳

STEM IS FEM...

 12 жовтня в нашому закладі відзначали міжнародне  свято дівчат у науці, технологіях, інженерії і математиці. День був насичений цікавими та пізнавальними заходами. 
У конкурсі “Найрозумніша дівчина Центру”, титул виборола учениця 4 групи, Меркурьєва Анна🥇, друге і третє місце зайняли Степанець Вікторія🥈(4 група) і Валігурська Дарина🥉 (11 група) відповідно.

Квест “Таємниці бібліотеки” був не менш цікавим. Учні груп 23, 24, 20 успішно виконали всі завдання, прокачали логічне мислення і отримали масу позитивних емоцій.Також учні підготували коротеньке відеоповідомлення про видатних жінок в науці…..

Модуль «STEAM-проєктування з освітніми рішеннями EdPro»


Викладачі Центру стали учасниками онлайн-конференції від Ed Pro, успішно опанували відповідно до програми підвищення кваліфікації за напрямом «Інформаційні технології тa STEM» та вдосконалили інформаційно-цифрову компетентність i компетентність педагогічного партнерства.

Facebook
Instagram
Telegram