(0362)65-13-79

rcptosd5@ukr.net

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну»

Державний професійно-технічний навчальний заклад

«Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну»

EN UK

Діяльність НПЦ

Діяльність навчально-практичного центру сучасних швейних технологій

ДПТНЗ “Рівненський центр ПТО сервісу та дизайну”

 

Шановні колеги!

 

 Навчально-практичний центр ДПТНЗ “Рівненський центр ПТО сервісу та дизайну” запрошує на стажування майстрів виробничого навчання та викладачів спеціальних дисциплін швейного профілю.

  Після закінчення стажування слухачі отримають сертифікати про опанування новітніх виробничих технологій та довідки про проходження стажування встановленого зразка.

 

   На базі ДПТНЗ “Рівненський центр ПТО сервісу та дизайну” 24 та 25 жовтня відбувся очний етап стажування за кваліфікацією “кравець 5 розряду”. Адже стажування-це забезпечення професійного росту майстрів в/н, поглиблення їх знань, умінь і професійних навичок, необхідних для здійснення якісної підготовки кваліфікованих робітників у ПТНЗ для потреб ринку праці.

  Буфи-традиційний вид ручної обробки швейних виробів, коли дрібні складочки з’єднуються між собою декоративними стібками. 29 жовтня 2019 педагогічні працівники ДПТНЗ “Рівненський центр ПТО сервісу та дизайну” Руденька Тетяна Миколаївна та Хилюк Наталія Василівна ділилися досвідом із учителями трудового навчання в Клеванській школі #2 та створювали декоративні подушечки.

Майстер-клас ” Хустка та шарф – модний аксесуар Вашого образу”

з майстром в/н Аніщенко В.І., 30.01.2020

Facebook
Instagram
Telegram