(0362)65-13-79

rcptosd5@ukr.net

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну»

Державний професійно-технічний навчальний заклад

«Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну»

EN UK

Історія

  Державний професійно-технічний навчальний заклад  «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну» є навчальним закладом ІІІ атестаційного рівня, підпорядкований Департаменту світи і науки Рівненської  облдержадміністрації. Заклад освіти  щороку здійснює прийом на навчання 210-240 осіб.

    Історичні віхи закладу освіти насичені й різноманітні, його минуле і сьогодення – це яскравий приклад розвитку легкої промисловості регіону.

   Все почалося 25 листопада 1961 року. Саме тоді на поріг  новоствореного технічного училища №17 закладу зайшов перший учень.

     Поступово розширювалася матеріально-технічна база, будувалися нові корпуси. Завдяки зусиллям і творчій праці всього колективу створювався та примножувався авторитет і сучасний імідж закладу освіти, назви якого за 60 років змінювалися 6 разів.

   Завдяки ініціативі та наполегливості, творчому підходу до своєї роботи і згуртованості колективу закладу, долаючи труднощі і перешкоди сьогодення, вдалося досягнути високих успіхів у зміцненні матеріально-технічної бази.

     Сьогодні здобувачі освіти навчаються у затишних, гарно обладнаних кабінетах та виробничих майстернях. Усі  аудиторії мають сучасне комп’ютерне устаткування, мультимедійні проєктори або телевізори, обладнаний сучасний СТЕМ-кабінет математики. На базі закладу функціонує Навчально-практичний центр сучасних швейних технологій, оснащений новітнім обладнанням.

    В Центрі створені всі необхідні умови не тільки для навчання майбутніх фахівців, але й для творчої самореалізації кожного здобувача освіти.  Молодь залюбки відвідує спортивні секції, модельну агенцію «Стиль і мода», вокальний та хореографічний  гуртки.  Вихованці здобувають перемоги в різноманітних обласних конкурсах естетичного та професійного спрямування. Так, колекції одягу учнів та майстрів в/н Центру, представлені модельною учнівською агенцією «Стиль і мода»,  здобувають призові місця на Всеукраїнських конкурсах моделей одягу «Паралелі часу» (м.Київ), «Венеції візерункові шати», «Феєрія краси» (м. Київ), «Калинове намисто» (м.Калинівка Вінницької області), «Прорив легкої промисловості».

     Заклад освіти щороку  бере участь у конкурсах професійної майстерності World Skills Ukraine в компетенціях «Технологія моди» та «Перукарське мистецтво» та здобуває перемоги на обласному рівні.

   Заклад освіти  бере участь в  ярмарках національного костюму «Поліський вимір», впроваджуючи народні традиції в сучасному одязі.

   Керуючись загально відомою істиною  «В здоровому тілі – здоровий дух», викладачі фізичного виховання активно пропагують здоровий спосіб життя і прищеплюють любов до спорту.   І для цього в Центрі  є всі умови: спортивна та тренажерна зали, спортивний ігровий майданчик.

     Учні забезпечуються  стипендією та гуртожитком.

   За весь період функціонування закладу було підготовлено більше 20 тисяч кваліфікованих робітників для підприємств легкої промисловості та сфери послуг.

  Нелегкими були роки становлення  закладу освіти, але сьогодні він впевнено крокує серед престижних закладів професійної освіти України.

Facebook
Instagram
Telegram