(0362)65-13-79

rcptosd5@ukr.net

Державний професійно-технічний навчальний заклад «Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну»

Державний професійно-технічний навчальний заклад

«Рівненський центр професійно-технічної освіти сервісу та дизайну»

EN UK

Методичний кабінет

Структура методичної роботи в нашому навчальному закладі – це спеціальний комплекс практичних заходів, які ґрунтуються на досягненні науки, передового педагогічного досвіду та сприяють всебічному підвищенню компетентності, професійної майстерності кожного педагога , ефективності навчально-виховного процесу та втілюються у різних методах і засобах.

Методична робота планується та проводиться згідно з Конституцією України, Законами України «Про освіту», «Про професійно-технічну освіту», «Про загальну середню освіту», Положенням про методичну роботу в ПТНЗ, Статутом закладу та іншими нормативно-правовими актами в галузі освіти.

Педагогічний колектив Центру розпочав роботу над новою методичною проблемою «Компетентнісний підхід до організації навчального процесу як чинник модернізації змісту освіти», робота над якою проводиться в таких формах:

  • інструктивно-методичні наради;
  • засідання методичних комісій;
  • проведення семінарів, професійних декадників, предметних тижнів та тижнів педагогічної майстерності;
  • майстер-класи;
  • атестація педагогічних кадрів, творчі звіти;
  • залучення педагогів до участі в педагогічних виставках, оглядах, конкурсах, обласних семінарах, конференціях;
  • публікація матеріалів з досвіду роботи;
  • підготовка та активна участь у проведенні засідань педагогічних рад, школи молодого педагога.

Координує роботу  методичних комісій методичний кабінет, в якому створені необхідні умови для ефективної підготовки викладачів до занять, індивідуальної методичної роботи і самоосвіти, а також проведення методичних заходів.

Методичний кабінет оснащений комп’ютером,  підключеним до мережі Інтернет, принтером, копіювальним пристроєм. В кабінеті зберігаються матеріали методичних комісій, атестаційні матеріали, методичні матеріали педпрацівників, нормативно-правова база, методичні рекомендації до проведення занять, взаємовідвідування викладачів та майстрів в/н, графік підвищення кваліфікації , графіки проведення  відкритих занять, критерії оцінювання, закріплення наставництва, атестаційні матеріали та ін.

У методичному кабінеті для оперативного ознайомлення педагогічних працівників з інформацією оформлено папки: «Підготовка до уроку майстра виробничого навчання», «Підготовка до уроку викладача».  Укомплектовано підбірку матеріалів щодо атестації  з роз’ясненнями, зразками документів, рекомендаціями щодо вивчення системи роботи педпрацівників.

Facebook
Instagram
Telegram